Ski / Trim / Friidrett » Resultatlister Jårasprinten » Jårasprinten 2009

Jårasprinten 2009

Oppdatert: 18.01.2009 15:10:34

Antall fullførte: 118

Svorkmo/Noi. Asbøllsaga Skistadion

18.01.09

Resultatliste per klasse

Resultatliste G 10 år 1,0km klas.    
PlassNavnKlubb                 Tid
  Berg,Bjørnar Krokstadøra IL 08:38
  Bonvik,Lars Orkanger IF 07:47
  By,Tormod Aunemo Orkdal IL 07:27
  M. Kristiansen,Øystein Orkdal IL 08:04
  Røvik,Jonas Slørdal Krokstadøra IL 09:30
  Steinshaug,Lars Erling Svorkmo N.O.I. 08:27

Resultatliste G 9 år 1,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
  Berg Pedersen,Mats Orkanger IF 05:28
  Buan,Marcus Orkanger IF 05:54
  Ebbesen,Lars Orkanger IF 05:06
  Forren,Nils Ytre Snillfjord IL 08:01
  Gumdahl,Jone Svorkmo N.O.I. 05:33
  Haugen,Jo Svorkmo N.O.I. 07:50
  Heggem,Håken Rindals-Troll, IK 05:53
  Johansen,Isak Sverre Orkanger IF 06:21
  Ljøkjel,Jørgen Svorkmo N.O.I. 06:20
  Melum,Henrik Orkanger IF 06:55
  Mo,Håvard Orkdal IL 05:31
  Rindalsholt,Odd Even Orkanger IF 05:52
  Sæterbakk,Markus Lian Orkanger IF 06:35
  Sørli,Henrik Svorkmo N.O.I. 07:04
  U. Hove,Erlig Dalguten IL 05:52
  Unsgård,Even Kjøsen Leik, IL 04:46
  Vestermo-Reitan,Bjørn Hovin IL 05:16
  Wiggen Evjen,Andreas Orkanger IF 06:45
  Wuttudal,Magnus Ytre Snillfjord IL 07:55

 Resultatliste G 8 år 1,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
DNS Dybdahl,Espen Orkanger IF  
  Fagerli,Andreas Svorkmo N.O.I. 07:18
  Garberg Soligård,Sivert Orkdal IL 07:06
  Kristiansen,Vegar M. Orkdal IL 07:17
  Midtlyng,Robert Lystad Svorkmo N.O.I. 07:00
  Riseth,Andreas Børsa IL-ski 05:36

 

Resultatliste J 10 år 1,0km klas.

 

 

 

PlassNavnKlubb                 Tid
  Berg,Kristine Krokstadøra IL 09:56
DNS Bye,Marlaug Maja Orkdal IL  
  Garberg,Hanne S. Orkdal IL 08:29
  Hammer,Ingrid Marie Børsa IL-ski 09:51

 Resultatliste J 9 år 1,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
  Haugen,Siri Svorkmo N.O.I. 07:05
  Rønning,Berit Svorkmo N.O.I. 07:21
  Stellander,Andrine Orkanger IF 05:42
  Volden,Jennifer Orkanger IF 06:11

 

Resultatliste J 8 år 1,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
  Bonvik,Ragni Orkanger IF 08:09
  Kirkholt,Ingrid Rindals-Troll, IK 06:00
  Tronvoll,Anette Svorkmo N.O.I. 08:34

 

Resultatliste G 12 år 2,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Svinsås,Jo Rindals-Troll, IK 05:56 + 00:00
2 Tørset,Jonas Nergård Rindals-Troll, IK 05:58 + 00:02
3 Norli,Aksel Rindals-Troll, IK 06:00 + 00:04
4 Kirkholt,Lars Olav Rindals-Troll, IK 06:07 + 00:11
5 Nyhus Sollie,Jørgen Orkdal IL 06:48 + 00:52
5 Røvik,Karstein Slørdal Krokstadøra IL 06:48 + 00:52
7 Berg,Erlend Krokstadøra IL 06:57 + 01:01
8 Heggem,Tølløv Rindals-Troll, IK 07:53 + 01:57
9 Berg,John Terje Krokstadøra IL 07:56 + 02:00
DNS Stav,Vegard Flå IL  

 

Resultatliste G 11 år 2,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Halle,Hans Ole Røen Rindals-Troll, IK 06:24 + 00:00
2 Landsem,Eivind Orkdal IL 06:27 + 00:03
3 Olsvik,Vegard Ranheim SK 06:29 + 00:05
4 Berg,Lars Andreas Krokstadøra IL 08:15 + 01:51

 

Resultatliste J 12 år 2,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Unsgård,Maren Leik, IL 06:18 + 00:00
2 Høgholt,Maren Rindals-Troll, IK 06:28 + 00:10
3 Vestermo-Reitan,Helga Hovin IL 06:40 + 00:22
4 Forren,Pauline Ytre Snillfjord IL 07:22 + 01:04
5 Berg,Lovise Krokstadøra IL 07:41 + 01:23
6 Ljøkjel,Mathilde Svorkmo N.O.I. 07:46 + 01:28
7 Berg,Helene Svorkmo N.O.I. 09:19 + 03:01
8 Haugen,kristine Svorkmo N.O.I. 09:45 + 03:27
DNS Andersen,Oda Esphaug Hovin IL  

 

Resultatliste J 11 år 2,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Gravdal,Oda Enge Strindheim IL Ski 07:33 + 00:00
2 Haugen,Thea Svorkmo N.O.I. 09:06 + 01:33
3 Midtlyng,Renate Lystad Svorkmo N.O.I. 10:17 + 02:44

 

Resultatliste G 14 år 3,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Nicolaisen,Ole Løkken IF 09:00 + 00:00
2 By,Knut Anders Aunemo Orkdal IL 09:44 + 00:44
3 Skjøtskift,Simen Krokstadøra IL 10:13 + 01:13

 

Resultatliste G 13 år 3,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Lilleløkken,Jostein Rindals-Troll, IK 10:18 + 00:00

 

Resultatliste J 14 år 3,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Svanem,Inger Surnadal IL 10:36 + 00:00
2 Unsgård,Malin Leik, IL 10:40 + 00:04

 

Resultatliste J 13 år 3,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Sugaren,Astrid Tolga IL 10:48 + 00:00
2 Gravdal,Thea Enge Strindheim IL Ski 11:04 + 00:16
3 Leksen Selnes,Janicke Lensvik IL 11:53 + 01:05
4 Strømsvik Evjen,Marie Orkanger IF 11:55 + 01:07
5 Skirstad,Ragnhild Orkanger IF 13:38 + 02:50

 

Resultatliste G 16 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Sandvik,Jo-Inge Svorkmo N.O.I. 14:14 + 00:00
DNS Wuttudal,Vegard Krokstadøra IL  

 

Resultatliste G 15 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Sugaren,Oliver Tolga IL 14:31 + 00:00
2 Ebbesen,Petter Orkanger IF 14:37 + 00:06
3 Holseth,Martin Orkanger IF 15:42 + 01:11
4 Fossum,Erik Orkanger IF 16:06 + 01:35

 

Resultatliste J 16 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Sugaren,Sigrid Tolga IL 16:52 + 00:00

 

Resultatliste J 15 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Snildalsli,Wenche Aune Krokstadøra IL 16:28 + 00:00
2 Grinde,Kari Hovin IL 17:22 + 00:54
3 Schei,Thea Orkdal IL 18:27 + 01:59
4 Berg,Marthe Krokstadøra IL 18:34 + 02:06
5 Leksen Selnes,Merethe Lensvik IL 18:42 + 02:14
6 Garberg,Hege S. Orkdal IL 22:10 + 05:42

 

Resultatliste M 19/20 år 10km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Hammer,Kristian Riseth Børsa IL-ski 25:59 + 00:00
2 Osland,Sindre Gaustad Strindheim IL Ski 27:11 + 01:12
3 Wuttudal,Joar Andre Krokstadøra IL 28:04 + 02:05
4 Bremvåg,Christoffer Leik, IL 28:35 + 02:36
5 Ørjan Eide,Trond Svorkmo N.O.I. 36:47 + 10:48
6 Selbo,Øyvind Orkdal IL 42:20 + 16:21

 

Resultatliste M 18 år 10km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Stemshaug,Ola Svorkmo N.O.I. 31:12 + 00:00
2 Rye,Kim Roar Svorkmo N.O.I. 37:49 + 06:37

 

Resultatliste M 17 år 10km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
DNS Stav,Ole Kristian Flå IL  

 

Resultatliste Menn senior 10km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Hegdal,Jan Peder Orkdal IL 28:17 + 00:00
2 By,Arne Olav Svorkmo N.O.I. 29:04 + 00:47
3 Solligård,Knut Ole Svorkmo N.O.I. 29:18 + 01:01
4 Asbøll,Einride Svorkmo N.O.I. 30:27 + 02:10
5 Skjøtskift,Odd Magne Krokstadøra IL 31:19 + 03:02
6 Tronvoll,Erik P. Svorkmo N.O.I. 31:48 + 03:31
7 Skålholt,Rasmus Orkdal IL 32:47 + 04:30
8 Berg,Bjørn Krokstadøra IL 34:59 + 06:42
9 Klungland,Helge Svorkmo N.O.I. 35:46 + 07:29
DNS Olsø,Jo Vegar Svorkmo N.O.I.  

 

Resultatliste K 19/20 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Asbøll,Silje Svorkmo N.O.I. 17:48 + 00:00

 

Resultatliste K 17 år 5,0km klas.

   
PlassNavnKlubb                 Tid
1 Fossum,Åshild Birgitte Orkanger IF 16:19 + 00:00
2 Unsgård,Kristine Leik, IL 16:35 + 00:16
3 Holseth,Kristin Orkanger IF 19:54 + 03:35

 

Resultatliste Kvinner senior 5,0km klas.

   

 

PlassNavnKlubb                 Tid
1 Vestermo,Berit Hovin IL 15:47 + 00:00
2 Wærnes,Randi Orkdal IL 16:07 + 00:20
3 Haugen,Heidi Orkdal IL 16:14 + 00:27

 

18.01.09 15:10:34 eTiming versjon 3.0 Emit as

Idrettslaget Svorkmo/NOI

- er og vil alltid være en viktig sosial institusjon i nærmiljøet rundt banen, på Svorkmo, Øyasletta, Asbøllsaga, Vormstad, Hongslo, Monsetjåren og andre steder.

For Svorkmo/NOI er det viktig å nå ut til våre medlemmer. Her vil du finne informasjon om våre avdelinger, om laget og dets historie.

Annonser