Ski / Trim / Friidrett » Resultatlister Jårasprinten » Jårasprinten 2012

Jårasprinten 2012

Asbøllsaga 15.01.2012

G 10 år 1 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                            Start nr.                    Tid      

                Fredrik A Eid                           Orkdal IL                   12                    04:52              

FREDRIK EID                         Leik, IL                        6                    04:00               

Håkon Eithun                           Nor, IL                       14                    04:41          

Jøran Heggem                          Rindals-Troll, IK         15                    04:24               

Vegard Myklegard Kristiansen       Orkdal IL                      5                    04:07              

Erik Løfald                               Rindals-Troll, IK          11                    04:15              

Eskil Lystad Meås                    Dalguten IL                   4                     04:07              

Ole Kristian Mogset                 Dalguten IL                  18                    04:43              

Anders N. Røsbjørgen              Flå IL                            3                    04:01              

Iver Slupphaug                         Orkdal IL                       7                   04:05               

Martin Riseth Strømøy             Børsa IL                        8                    04:20   

Runar Thorvaldsen                   Heimdal Ski                 17                    07:04              

Sivert Tjelle Wulff                     Børsa IL                        6                   09:00              

Arnt Johan Tungen                   Orkdal IL                     10                   04:05              

Andreas Aune Aakerli              Heimdal Ski                   9                    03:41               

 Fullførte:15                 Påmeldte:15                                       Startende: 15

 

J 10 år 1 Km         

Plass   Navn                                                      Klubb                          Start nr.          Tid       Etter

Marte Pettersen Eikeland        Engerdal IL                  20                    05:45              

Frida Haugskott                      Buvik IL                      22                    04:31              

Maria Landrø Monsen            Orkdal IL                    25                     04:36              

Sina Oline Paulsen                  Buvik IL                      24                     05:05              

Tiril Stubsjøen                         Leik, IL                       21                    05:04               

Anne Dorthe Ysland                Leik, IL                       23                    04:04               

Fullførte:6                   Påmeldte:6                                         Startende: 6

 

G 9 år 1 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                                Start nr.                        Tid      

Even Bakken                           Rindals-Troll, IK          36                   04:33              

Ulrik Berg Kristensen               Heimdal Ski                 38                   04:29              

DNS     Johan Bodsberg                      Melhus IL                   29                                           

Thomas Fagerli                        Orkdal IL                     35                  04:37              

Daniel Finanger                        Leik, IL                       30                   04:43               

Andreas Jonli                           Orkdal IL                    33                   04:54              

Emil Kastås-Asbøll                   Orkdal IL                    41                   04:27              

Erik Fossum Kvam                   Orkdal IL                    31                   06:06              

Stian Lillebudal                        Leik, IL                        32                   04:08              

Simen Løvås                            Orkdal IL                     26                   04:59              

Atle Asbøll Magnussen             Orkanger IF                 28                   05:53               

Eskil Døsvik Moe                     Heimdal Ski                 27                   04:57              

Lars Olsø                                Orkanger IF                 37                    06:14              

Even Opland                            Leik, IL                       34                    04:19              

Sindre Rikstad                         Nor, IL                        40                    05:25              

Håvard Hyldbakk Solvik          Rindals-Troll, IK          39                    04:30              

Fullførte:15                 Påmeldte:16                                      Startende: 15

J 9 år 1 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                          Start nr.                       Tid     

Stine Aunhaug                         Kyrksæterøra IL          51                  06:04              

Marit Bjørkøy                         Nor, IL                        47                  05:46              

Synne Wiggen Evjen                Orkanger IF                46                  05:54              

Alleen Berg Fossmo                 Meldal IL                    45                  06:45              

Maren Monsø                          Løkken IF                   44                  05:03              

DNS     Anne Ingeborg Morken           Skaun IL                     49                                           

Siri Mo                                    Orkdal IL                    48                   05:26               

Astrid Svinsås                         Svorkmo N.O.I.           50                   05:54              

Fullførte:7                   Påmeldte:8                                         Startende: 7

 

G 8 år 1 Km

Plass   Navn                                                        Klubb                                  Start nr.                       Tid         

Hallvard Asbøll                         Svorkmo N.O.I.          65                    05:38               

Magnus Bonvik                        Orkanger IF                 58                    07:15              

Sondre Fagerholt                     Orkdal IL                      56                    04:38              

Henrik Bye Garberg                 Svorkmo N.O.I.            53                    06:55                

Morten Grut                             Nor, IL                         62                    05:47              

Tor Andre Hellandsjø               Orkanger IF                  60                    05:02              

Ole Martin Langø                     Rindals-Troll, IK           64                    05:46               

Magnus Steien Løseth              Orkdal IL                      63                    06:30              

Einar Stubsjøen Mo                  Leik, IL                        59                     06:33               

Ole Erik Skålholt                      Orkdal IL                      66                    05:00              

Ola Sugustad Antonsen            Svorkmo N.O.I.             55                    04:51              

Klungland Ljøkel Syver               Svorkmo N.O.I.          57                    05:18               

Olve Tungen                            Orkdal IL                       61                    04:58              

Oscar B. Uv                             Orkdal IL                      52                    05:28              

Simon vattengård                     Gjølme                           54                    05:44               

Fullførte:15                 Påmeldte:15                                       Startende: 15

 

J 8 år 1 Km

Plass   Navn                                                        Klubb                                Start nr.                    Tid      

                Andrine Bakken                       Leik, IL                        69                    09:13               

Marte Bysting                          Orkdal IL                      78                    05:26              

Trine Bysting                           Orkdal IL                      70                    05:52              

Oda Drugli                               Dalguten IL                   75                   08:07              

Ingrid Pettersen Ekland            Engerdal IL                   68                    06:40              

Emma Fossmo Berg                 Meldal IL                      71                    07:32              

Kristine Myklegard Kristiansen  Orkdal IL                 

     72                    06:35              

Martine Landrø Monsen            Orkdal IL                      74                    05:40              

Nora Opland                            Leik, IL                        73                    06:36               

Aurora Rundtom                       Orkdal IL                     77                    05:58              

Ane Sigrid Tungen                    Orkdal IL                      76                    07:39              

Helga Tungen                           Orkdal IL                      79                    06:09   

Fullførte:12                 Påmeldte:12                            Startende: 12

 

G 12 år 2 Km

Plass   Navn                                                      Klubb                               Start nr.                       Tid            Etter

1          Petter Lien                              Byåsen IL                    92                    05:48       00:00   

2          Even Kjøsen Unsgård              Leik, IL                       87                    05:51       00:03   

3          Jan Magnus Røsbjørgen          Flå IL                           81                    05:59       00:11   

4          Bjørn Vestermo-Reitan            Leik, IL                       90                    06:11       00:23   

Lars Ebbesen                         Orkanger IF                   86                    06:11       00:23   

6          Sander Lillebudal                     Leik, IL                        84                    06:16       00:28   

7          Stian Dahlstrø                         Klæbu IL                       91                    06:29       00:41   

8          Ketil Brenno Gagnås                Børsa IL                       94                    06:36        00:48   

9          Håvard Mo                              Orkdal IL                     96                    06:38        00:50   

10        Andreas Wiggen Evjen             Orkanger IF                 95                     06:51        01:03   

11        Mats Berg Pedersen                Orkanger IF                  82                     06:52        01:04   

12        Roger Eithun                           Nor, IL                          98                     06:58       01:10   

13        Jone Bakke Gumdahl               Svorkmo N.O.I.            93                     07:16       01:28   

14        Erling Ustad Hove                    Dalguten IL                   88                     07:19       01:31   

15        Jørgen Klungland Ljøkel           Svorkmo N.O.I.           85                    07:20        01:32   

16        Markus Svinsås Buan              Orkanger IF                  89                     07:21        01:33   

17        Odin Steien Løseth                  Orkdal IL                      83                     07:31        01:43   

18        Nils Forren                              Ytre Snillfjord IL           97                     07:59        02:11  

DNS     Marius Bysting                        Orkdal IL                     99                                          

Fullførte:18                 Påmeldte:19                            Startende: 18

 

J12 år 2 Km 

Plass   Navn                                                      Klubb                                 Start nr.                    Tid              Etter

1       Victoria Joakimsdatter Sørgjerd  Leinstrand IL                106                  06:44         00:00   

2          Hedda Døsvik Moe                  Heimdal Ski                 104                 06:48         00:04   

3          Maia Tøndel Hammer              Børsa IL                      105                  07:20         00:36   

DNS     Ragnhild Bodsberg                  Melhus IL                    103                                         

Fullførte:3                   Påmeldte:5                             Startende: 4

 

G 11 år 2 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                                  Start nr.                 Tid                  Etter

1          Odin Unsgård                          Leik, IL                          114                  06:36            00:00   

2          Andreas Riseth                        Orkdal IL                       118                  06:41            00:05   

3          Henrik Berg Kristensen            Heimdal Ski                   115                  06:42             00:06   

4          Simen Meland                         Orkdal IL                       110                  07:18            00:42   

5          Morten Aunhaug                      Kyrksæterøra IL           112                  07:19            00:43   

6          Sivert Garberg Solligård           Orkdal IL                      113                  07:31            00:55   

7          Samuel Vattengård                  Gjølme                           109                  07:43            01:07   

8          Andreas Fagerli                       Svorkmo N.O.I.             108                  07:50            01:14   

9          Sondre Aarflot Saksvik            Orkdal IL                      111                  08:09            01:33   

10        Håvard Venn Fagerli                Orkdal IL                      116                  08:39             02:03   

11       Andreas Kvålsvoll Møkkelgård         Dalguten IL                   117                  09:02            02:26   

Fullførte:11                 Påmeldte:11                            Startende: 11

J 11 år 2 Km

Plass   Navn                                                        Klubb                                 Start nr.                   Tid                  Etter

1          Nora Buseth Folstad                Singsås IL                   126                  06:51           00:00    

2          Elise Eid                                  Leik, IL                       123                  07:29           00:38    

3          Anneli Hellandsjø                    Orkanger IF                 124                  07:52           01:01    

4          Annette Tronvoll                      Svorkmo N.O.I.          125                  08:23           01:32    

5          Ragni Bonvik                           Orkanger IF                 122                 09:23           02:32    

Fullførte:5                   Påmeldte:5                            Startende: 5

 

G 14 år 3 Km    

Plass   Navn                                                          Klubb                               Start nr.                 Tid                    Etter

1          Eivind Landsem                        Orkdal IL                     131                  09:53           00:00   

2          John Inge Bjørkøy                     Nor, IL                        132                  10:24           00:31   

3          Joakim Lystad Meås                 Dalguten IL                  130                  11:06            01:13   

Fullførte:3                   Påmeldte:3                             Startende: 3

 

G 13 år 3 Km

Plass   Navn                                                          Klubb                               Start nr.                 Tid                     Etter

1          Torstein Heggem                     Rindals-Troll, IK           143                  09:51              00:00   

2          Johan Tøndel Hammer             Børsa IL                      142                  10:23              00:32   

3          Øystein Myklegard Kristiansen       Orkdal IL                      139                  10:56             01:05   

4          Jon Vegard Grut                      Nor, IL                         141                  11:06             01:15   

5          Lars Bonvik                             Orkanger IF                 140                   11:12            01:21   

Fullførte:5                   Påmeldte:5                             Startende: 5

 

J 13 år 3 Km

Plass   Navn                                                        Klubb                                  Start nr.                 Tid                  Etter

1          Marte Lien Johnsen                  Byåsen IL                    147                  10:44           00:00   

2          Ann Marie Langø                     Rindals-Troll, IK          148                  12:18           01:34   

Fullførte:2                   Påmeldte:2                             Startende: 2

 

G 16 år 5 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                                   Start nr.                  Tid                       Etter

1          Vegard Selvnes                       Orkdal IL                      152                    14:42             00:00   

2          Sondre Monsø                         Løkken IF                     153                   15:45             01:03   

Fullførte:2                   Påmeldte:2                            Startende: 2 

 

J 16 år 5 Km

plass   Navn                                                         Klubb                                    Start nr.                 Tid                   Etter

1          Marie Strømsvik Evjen                Orkdal IL                      157                  17:15             00:00   

Fullførte:1                   Påmeldte:1                             Startende: 1

 

G 15 år 5 Km

Plass   Navn                                                           Klubb                               Start nr.                      Tid                  Etter

1          Joakim Sødal                           Kyrksæterøra IL           163                       14:10          00:00   

2          Tore Berdal                              Kyrksæterøra IL           161                       14:38          00:28   

Fullførte:2                   Påmeldte:3                            Startende: 3

J 15 år 5 Km

Plass   Navn                                                      Klubb                                   Start nr.                       Tid                   Etter

1          Ragnhild Wingan                      Kyrksæterøra IL           166                      16:29            00:00   

2          Pauline Forren                         Ytre Snillfjord IL            167                      16:43            00:14  

Fullførte:2                   Påmeldte:2                             Startende: 2

 

Menn senior 10 Km

Plass   Navn                                                       Klubb                                   Start nr.                        Tid                   Etter

1          Eivind Schjelderup Skarpsno    Alvdal IL                     175                         26:14           00:00   

2          Knut Ole Solligård                   Orkdal IL                     174                         27:55           01:41   

3          Mathias Oppedal                     Fana IL                        171                         28:20           02:06   

4          Arne Olav By                          Svorkmo N.O.I.           173                         28:55           02:41   

5          Tor-Einar Sandvik                    Meldal IL                     176                        29:25           03:11   

6          Jon Olav Røsbjørgen                Flå IL                           168                        29:55           03:41   

7          Hans Boye Skogstad                Lundamo IL                  172                        31:11           04:57   

8          Erik Tronvoll                            Svorkmo N.O.I.           170                        31:12           04:58   

9          Jon Røstum                              Flå IL                           169                        33:01           06:47   

Fullførte:9                   Påmeldte:10                            Startende: 10

 

M 19/20 år 10 Km

Plass   Navn                                                      Klubb                                        Start nr.                        Tid                  Etter

1          Jo-Inge Sandvik                       Svorkmo N.O.I.             182                      2616           00:00   

2          Per Harald Skogstad                Lundamo IL                    181                      26:44          00:28   

Fullførte:2                   Påmeldte:2                             Startende: 2

 

M 17 år 5 Km

Plass   Navn                                                         Klubb                                    Start nr.                       Tid                 Etter

1          Knut Anders Aunemo By           Orkdal IL                     189                       28:56          00:00   

Fullførte:1                   Påmeldte:1                             Startende: 1

 

Kvinner senior 5 Km

Plass   Navn                                                         Klubb                                      Start nr.                       Tid                Etter

1          Berit Vestermo                          Hovin IL                        193                       15:33         00:00   

2          Silje Asbøll                               Svorkmo N.O.I.             192                       18:42         03:09   

Fullførte:2                   Påmeldte:2                                 Startede:2

 

Total 142

Idrettslaget Svorkmo/NOI

- er og vil alltid være en viktig sosial institusjon i nærmiljøet rundt banen, på Svorkmo, Øyasletta, Asbøllsaga, Vormstad, Hongslo, Monsetjåren og andre steder.

For Svorkmo/NOI er det viktig å nå ut til våre medlemmer. Her vil du finne informasjon om våre avdelinger, om laget og dets historie.

Annonser